סטימצקי דיגיטל היא פלטפורמה חדשנית ומתקדמת, המבקשת להנגיש מבחר רחב של ספרות עברית וספרות מתורגמת לקהל הישראלי בפורמט דיגיטלי באיכות הגבוהה ביותר.

GetBooks נוסדה ב-2015 על ידי האחים פאול ובן מסנז’ניק, שביקשו לרתום את ניסיונם הרב מתחום הפרסום והשיווק לטובת הרחבה משמעותית של קהל קוראי הספרות הדיגיטלית בעברית, ולספק למשתמשים חוויית קריאה נוחה וחכמה ומגוון רחב של ספרים דיגיטלים בעברית. בשנת 2018 הצטרפה חברת “סטימצקי” כשותפה לאתר GetBooks, מתוך רצון לקדם את תחום הספרים הדיגיטליים ולסייע להתפתחות השוק הדיגיטלי הישראלי, מה שיעניק לנו הזדמנות להגדיל את המבחר, לשדרג את השירות ולהציע ללקוחותינו הרבה, הרבה יותר. ב 2022 הושקה סטימצקי דיגיטל כדאי להביא את הקריאה הדיגיטלית בישראל לעידן חדש.

הקריאה הדיגיטלית כבר מזמן תופס נפח משמעותי מתרבות הקריאה בארץ. היתרונות והזמינות של ספר דיגיטלי כבשו את ליבם של קוראים רבים, אשר משלבים את הקריאה הדיגיטלית עם קריאת ספרים מסורתית

אנו ב-סטימצקי דיגיטל שואפים להעניק לקוראים שלנו את המגוון הרחב ביותר של ספרות דיגיטלית בעברית, לצד חווית קריאה וחווית קניה נוחה פשוטה ומתקדמת. לצורך כך פיתחנו את אפליקציית הקריאה והקמנו את חנות הספרים הדיגיטלית שלנו. האפליקציה שלנו מאפשרת חווית קריאה נוחה ונעימה עם שלל אפשרויות מתקדמות, ומאפשרת לכל קורא או קוראת לקחת את הספרים שלו איתם לכל מקום ולהנות מהם בכל רגע.

חנות הספרים הדיגיטלית שלנו מציעה ביקורות מקצועיות לצד ביקורות קוראים, ואת המגוון הרחב ביותר של ספרים דיגיטלים בעברית. היא זמינה 24/7 ומתעדכנת תדיר. כל זאת, במחירים נוחים לכל כיס, על מנת לאפשר לכמות המרבית של קוראי עברית ליהנות מעולם הקריאה הדיגיטלי.

ברוכים הבאים לחווית הקריאה החדשה.